backgroundImage

Proč my

Dnes objednáte, zítra doručíme

Zboží, které je označené "Skladem" opravdu máme. V případě osobního odběru si můžete zboží vyzvednout prakticky ihned po objednání. Jednoduchá tabulka odesílacích časů by vám měla pomoct s rozhodnutím, kterou přepravní společnost si zvolíte.
 

Časy odesílání zásilek v pracovní dny

Česká pošta*

  14:00

PPL

  10:00

Slovensko

  10:00

Osobní vyzvednutí

   8:00 - 14:00

*platí pouze pro dobírku nebo při zaslání potvrzení o platbě předem

 

Doprava zdarma

                                                                                 

Víme, že platit poštovné je otrava. Proto vám odpustíme platbu za dopravu od 1.200 Kč / 48,42 €. Stačí tedy objednat tři páry levnějších knoflíčků nebo jeden pár s monogramem a textilním uzlíkem. Tato hranice platí jak pro přepravu Českou poštou, tak službou PPL.

 

Krabička zdarma

                                                                                        

Už žádné manžetové knoflíčky v igelitovém sáčku. Ke každým manžetovým knoflíčkům dostanete krabičku. Ta ochrání zboží při přepravě, ale hlavně budete mít knoflíčky doma pěkně uložené.

 

Rozumné ceny

                                                                                     

Nejsme jen překupníci, ale manžetové knoflíčky si z velké části necháváme dovážet či vyrábět sami. Tím můžeme zajistit zajímavou cenu a odpovídající kvalitu.

 

Profesionální komunikace

                                                                                      

Není vám jasný popis zboží? Nevíte si rady s výběrem či objednávkou? Nebojte se nám zavolat (+420 725 606 993) či napsat (obchod@manzetoveknofliky.cz) a my vám poradíme. Nechceme jen prodávat naše zboží, ale poskytnout kompletní servis a rady. Důležitá je pro nás vaše spokojenost a důvod nakoupit znovu.

 

Garance vrácení peněz

                                                                                      

Neradi nakupujete zajíce v pytli? Nemusíte mít strach z nákupu přes internet. Zakoupené zboží můžete vrátit do 14ti dnů od jeho převzetí, a my Vám vrátíme peníze.

 

Profesionální balení zásilek

                                                                                      

Zásilky balíme do neprůhledného plastového pytle, ve kterém je pevná papírová krabička. Až uvnitř krabičky se nachází vaše zboží, které je většinou taky v obalu. V případě, že i přesto obdržíte zboží rozbité, či jinak poškozené, garantujeme vám výměnu zboží, či vrácení peněz.